Związek Gmin Podkarpacka Komunikacja Samochodowa

Oferta biletu zintegrowanego

24.06.2021
Informujemy Pasażerów MKS, że od dnia 1 lipca 2021 roku Zarząd Transportu Miejskiego uruchamia we współpracy ze Związkiem Gmin „PKS” ofertę biletu zintegrowanego.
 
Posiadacz takiego biletu będzie uprawniony do korzystania bez limitu ilości przejazdów na wszystkich liniach autobusami komunikacji miejskiej ZTM w Rzeszowie, oraz na wybranych trasach na terenie Związku Gmin (tabela poniżej).
 
 
Wykaz przystanków granicznych do których obowiązują bilety łączonej komunikacji autobusowej:
 
 
 
Zintegrowany bilet miesięczny sieciowy będzie do nabycia w Punktach Obsługi Podróżnego ZTM w Rzeszowie oraz w sklepie internetowym: www.ebilet.erzeszow.pl od dnia 24 czerwca.  Bilety zapisywane będą na Rzeszowskiej Karcie Miejskiej. Poniższa tabela zawiera cennik biletów.
 
Wykaz cen urzędowych za usługi przewozowe w publicznym transporcie zbiorowym przy udziale innych przewoźników autobusowych:
 

 

Program Regionalny Rzeczpospolita Polska Podkarpackie Europejski Fundusz Społeczny