KRASNE, STACJA PALIW
Linia | Kierunek | Przez | Godziny odjazdu |
---|---|---|---|
403 | Czarna, GS | 04:52 6ś_gs [RZE] 05:17 +b_gs [RZE] 14:37 S_gs [RZE] 15:26 +apSK_gs [RZE] 16:20 6śpSK_gs [RZE] | |
403 | Czarna, UG | 05:32 S_ug [RZE] | |
132429 | Gać, Urząd Gminy | 15:33 DmYz [LEŻ] | |
400 | Krasne Wólka | 04:32 D [RZE] 23:18 DmpKW [RZE] | |
402 | Krasne Wólka | 05:23 D [RZE] 06:33 kmkD [RZE] 07:36 D [RZE] 08:48 kmkD [RZE] 10:00 kmk6ś [RZE] 10:09 + [RZE] 10:11 D [RZE] 11:56 kmkS [RZE] 12:45 kmk6ś [RZE] 12:46 D [RZE] 12:58 + [RZE] 13:27 kmkD [RZE] 14:52 D [RZE] 16:10 kmkD [RZE] 17:18 D [RZE] | |
401 | Krzemienica, sklep | 06:19 D [RZE] 07:56 D [RZE] 11:05 D [RZE] 14:12 D [RZE] 15:54 D [RZE] 17:34 Dg [RZE] | |
132428 | OSTRÓW | 19:10 DmYz [LEŻ] | |
400 | Palikówka, Pętla | 05:24 D [RZE] 06:26 DpPPpSt [RZE] 07:23 DpPPpKW [RZE] 08:55 DpSt [RZE] 10:20 D [RZE] 11:38 D [RZE] 12:30 DpSt [RZE] 14:02 D [RZE] 15:13 DpSt [RZE] 15:55 D [RZE] 17:08 Dg [RZE] 17:40 D [RZE] 18:44 DgpKW [RZE] 19:34 DgpSK [RZE] 20:51 DgpKW [RZE] 21:34 DgpKW [RZE] 22:34 DmpKW [RZE] | |
403 | Palikówka, Pętla | 06:32 6ś [RZE] 07:49 +apKW [RZE] 08:32 6ś [RZE] 11:05 6śpKW [RZE] 14:35 6śpSK [RZE] 17:25 +agpKW [RZE] 19:25 6śgpKW [RZE] 19:30 +agpKW [RZE] 21:45 6śgpKWT [RZE] | |
132496 | RAKSZAWA | 06:20 DmYz [LEŻ] 10:05 DmYz [LEŻ] | |
132496 | Rzeszów D.A. | 08:36 DmYe [LEŻ] | |
132519 | Rzeszów D.A. | 05:46 DmYz [LEŻ] 06:36 Dmz [LEŻ] | |
132566 | Rzeszów D.A. | 07:05 DmYe [LEŻ] | |
400 | Rzeszów D.A. | 05:23 DpKW [RZE] 06:09 DpSt [RZE] 07:13 D [RZE] 08:14 D [RZE] 09:59 DpSt [RZE] 10:59 D [RZE] 12:27 D [RZE] 13:25 DpPPpSt [RZE] 14:49 DpPPpSt [RZE] 16:11 D [RZE] 16:47 D [RZE] 17:47 D [RZE] 18:22 D [RZE] 19:54 DgpSt [RZE] 20:36 Dg [RZE] 21:44 Dg [RZE] 22:29 DmpKW [RZE] 23:18 Dm [RZE] | |
401 | Rzeszów D.A. | 05:36 D [RZE] 07:06 D [RZE] 08:44 D [RZE] 11:56 D [RZE] 15:01 D [RZE] 16:48 Dg [RZE] 18:21 Dg [RZE] | |
402 | Rzeszów D.A. | 05:52 kmkD [RZE] 07:02 D [RZE] 08:08 kmkD [RZE] 09:15 D [RZE] 10:30 kmk6ś [RZE] 10:43 kmkD [RZE] 11:40 + [RZE] 12:32 S [RZE] 13:15 kmkD [RZE] 13:15 kmk6ś [RZE] 13:25 + [RZE] 13:57 D [RZE] 15:22 kmkD [RZE] 16:39 D [RZE] 17:46 kmkD [RZE] | |
403 | Rzeszów D.A. | 06:03 6śpSK [RZE] 06:21 S [RZE] 06:28 +bpSK [RZE] 07:25 6śpSK [RZE] 08:44 +apKW [RZE] 09:30 6śpKW [RZE] 12:10 6śpKW [RZE] 15:30 S [RZE] 15:40 6śpKW [RZE] 16:50 +apKW [RZE] 17:48 6śpSK [RZE] 18:24 +agpKW [RZE] 20:40 6śgpKW [RZE] 20:44 +agpKW [RZE] 22:30 6śgT [RZE] | |
132429 | Rzeszów, ul. Krakowska | 06:28 DmYz [LEŻ] | |
132566 | Rzeszów, ul. Powst. W-wy | 14:13 DmYz [LEŻ] |
Oznaczenia kursów
- +
- kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
- 6ś
- kursuje w soboty (nie kursuje w święta ustawowo wolne)
- a
- nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
- b
- nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
- D
- kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
- e
- nie kursuje w okresie ferii letnich
- g
- nie kursuje w dniu 24.XII
- _gs
- kurs do Czarna GS
- kmk
- kurs przez Krasne, Mała Kolonia
- m
- nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
- pKW
- kurs przez Krasne, Wólka
- pPP
- kurs przez Palikówka Przycznia
- pSK
- kurs przez Krasne, Wólka oraz przez Strażów
- pSt
- kurs przez Strażów, Pętla
- S
- kursuje w dni nauki szkolnej
- T
- nie kursuje w Wielką Sobotę
- _ug
- kurs wykonywany do przystanku Czarna, UG
- Y
- nie kursuje w Wielki Piątek
- z
- nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała