RZESZÓW, LWOWSKA GRANICA
Linia | Kierunek | Przez | Godziny odjazdu |
---|---|---|---|
403 | Czarna, GS | 04:50 6ś_gs [RZE] 05:15 +b_gs [RZE] 14:35 S_gs [RZE] 15:23 +apSK_gs [RZE] 16:17 6śpSK_gs [RZE] | |
403 | Czarna, UG | 05:30 S_ug [RZE] | |
400 | Krasne Wólka | 04:30 D [RZE] 23:16 DmpKW [RZE] | |
402 | Krasne Wólka | 05:20 D [RZE] 06:30 kmkD [RZE] 07:34 D [RZE] 08:45 kmkD [RZE] 09:57 kmk6ś [RZE] 10:06 + [RZE] 10:08 D [RZE] 11:53 kmkS [RZE] 12:42 kmk6ś [RZE] 12:43 D [RZE] 12:55 + [RZE] 13:24 kmkD [RZE] 14:49 D [RZE] 16:07 kmkD [RZE] 17:15 D [RZE] | |
401 | Krzemienica, sklep | 06:17 D [RZE] 07:54 D [RZE] 11:03 D [RZE] 14:10 D [RZE] 15:52 D [RZE] 17:32 Dg [RZE] | |
206 | Malawa | 04:34 D [RZE] 05:11 + [RZE] 05:11 6ś [RZE] 05:24 D [RZE] 05:56 S [RZE] 06:39 D [RZE] 07:02 + [RZE] 07:02 6ś [RZE] 07:53 D [RZE] 09:02 + [RZE] 09:02 6ś [RZE] 09:12 D [RZE] 10:47 D [RZE] 11:02 6ś [RZE] 11:02 + [RZE] 12:07 6ś [RZE] 12:07 + [RZE] 12:12 D [RZE] 13:27 + [RZE] 13:29 6ś [RZE] 13:30 D [RZE] 14:47 Dmk [RZE] 14:52 6ś [RZE] 14:52 + [RZE] 16:01 Dmk [RZE] 16:17 6ś [RZE] 16:18 +g [RZE] 17:00 Dg [RZE] 17:58 Dg [RZE] 18:17 6śg [RZE] 18:17 +g [RZE] 19:12 Dmmk [RZE] 20:41 Dm [RZE] 20:41 +g [RZE] 20:41 6śg [RZE] 21:41 +ma [RZE] 21:41 6śn [RZE] 22:46 6śn [RZE] 22:46 +ma [RZE] 22:46 Dm [RZE] 23:51 Dm [RZE] | |
400 | Palikówka, Pętla | 05:22 D [RZE] 06:23 DpPPpSt [RZE] 07:20 DpPPpKW [RZE] 08:52 DpSt [RZE] 10:17 D [RZE] 11:35 D [RZE] 12:27 DpSt [RZE] 13:59 D [RZE] 15:09 DpSt [RZE] 15:52 D [RZE] 17:05 Dg [RZE] 17:37 D [RZE] 18:42 DgpKW [RZE] 19:32 DgpSK [RZE] 20:48 DgpKW [RZE] 21:32 DgpKW [RZE] 22:32 DmpKW [RZE] | |
403 | Palikówka, Pętla | 06:30 6ś [RZE] 07:46 +apKW [RZE] 08:30 6ś [RZE] 11:02 6śpKW [RZE] 14:32 6śpSK [RZE] 17:22 +agpKW [RZE] 19:22 6śgpKW [RZE] 19:27 +agpKW [RZE] 21:42 6śgpKWT [RZE] | |
132496 | Rzeszów D.A. | 08:37 DmYe [LEŻ] | |
132519 | Rzeszów D.A. | 05:47 DmYz [LEŻ] 06:37 Dmz [LEŻ] | |
206 | Rzeszów D.A. | 00:15 2-5ś [RZE] 00:15 6śm [RZE] 05:01 D [RZE] 05:42 + [RZE] 05:42 6ś [RZE] 06:01 Dmk [RZE] 06:30 S [RZE] 07:18 Dmk [RZE] 07:27 6ś [RZE] 07:27 + [RZE] 08:22 D [RZE] 09:32 + [RZE] 09:32 6ś [RZE] 09:42 D [RZE] 11:17 D [RZE] 11:32 6ś [RZE] 11:32 + [RZE] 12:32 + [RZE] 12:32 6ś [RZE] 12:37 D [RZE] 13:57 6ś [RZE] 13:57 + [RZE] 14:07 Dmk [RZE] 15:17 + [RZE] 15:17 6ś [RZE] 15:22 D [RZE] 16:38 D [RZE] 16:47 6ś [RZE] 16:47 +g [RZE] 17:27 Dg [RZE] 18:27 Dg [RZE] 18:42 6śg [RZE] 18:42 +g [RZE] 19:52 Dm [RZE] 21:07 +g [RZE] 21:07 6śg [RZE] 21:11 Dm [RZE] 22:12 +ma [RZE] 22:12 6śn [RZE] 23:11 Dm [RZE] 23:12 6śn [RZE] 23:12 +ma [RZE] | |
400 | Rzeszów D.A. | 05:25 DpKW [RZE] 06:11 DpSt [RZE] 07:15 D [RZE] 08:16 D [RZE] 10:01 DpSt [RZE] 11:01 D [RZE] 12:29 D [RZE] 13:27 DpPPpSt [RZE] 14:51 DpPPpSt [RZE] 16:13 D [RZE] 16:49 D [RZE] 17:49 D [RZE] 18:24 D [RZE] 19:56 DgpSt [RZE] 20:38 Dg [RZE] 21:46 Dg [RZE] 22:31 DmpKW [RZE] 23:20 Dm [RZE] | |
401 | Rzeszów D.A. | 05:37 D [RZE] 07:07 D [RZE] 08:45 D [RZE] 12:00 D [RZE] 15:02 D [RZE] 16:49 Dg [RZE] 18:22 Dg [RZE] | |
402 | Rzeszów D.A. | 05:54 kmkD [RZE] 07:04 D [RZE] 08:10 kmkD [RZE] 09:17 D [RZE] 10:32 kmk6ś [RZE] 10:45 kmkD [RZE] 11:42 + [RZE] 12:34 S [RZE] 13:17 kmkD [RZE] 13:17 kmk6ś [RZE] 13:27 + [RZE] 13:59 D [RZE] 15:24 kmkD [RZE] 16:41 D [RZE] 17:48 kmkD [RZE] | |
403 | Rzeszów D.A. | 06:05 6śpSK [RZE] 06:23 S [RZE] 06:30 +bpSK [RZE] 07:27 6śpSK [RZE] 08:46 +apKW [RZE] 09:32 6śpKW [RZE] 12:12 6śpKW [RZE] 15:32 S [RZE] 15:42 6śpKW [RZE] 16:52 +apKW [RZE] 17:50 6śpSK [RZE] 18:26 +agpKW [RZE] 20:42 6śgpKW [RZE] 20:46 +agpKW [RZE] 22:32 6śgT [RZE] |
Oznaczenia kursów
- +
- kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
- 2-5
- kursuje od wtorku do piątku
- 6ś
- kursuje w soboty (nie kursuje w święta ustawowo wolne)
- a
- nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
- b
- nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
- D
- kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
- e
- nie kursuje w okresie ferii letnich
- g
- nie kursuje w dniu 24.XII
- _gs
- kurs do Czarna GS
- kmk
- kurs przez Krasne, Mała Kolonia
- m
- nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
- mk
- kurs wykonywany przez Malawę, Kolonię
- n
- nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
- pKW
- kurs przez Krasne, Wólka
- pPP
- kurs przez Palikówka Przycznia
- pSK
- kurs przez Krasne, Wólka oraz przez Strażów
- pSt
- kurs przez Strażów, Pętla
- S
- kursuje w dni nauki szkolnej
- ś
- nie kursuje w święta ustawowo wolne
- T
- nie kursuje w Wielką Sobotę
- _ug
- kurs wykonywany do przystanku Czarna, UG
- Y
- nie kursuje w Wielki Piątek
- z
- nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała