ZGŁOBIEŃ, SZKOŁA
Linia | Kierunek | Przez | Godziny odjazdu |
---|---|---|---|
218 | Nosówka, pętla | 09:44 +a_RZ [RZE] 20:14 Cga_RZ [RZE] | |
218 | Rzeszów D.A. | 05:25 6ś [RZE] 05:35 D [RZE] 05:40 +a [RZE] 06:50 6ś [RZE] 06:55 +apNS [RZE] 07:00 D [RZE] 08:15 +a [RZE] 08:15 6ś [RZE] 08:55 D [RZE] 10:50 6ś [RZE] 11:15 D [RZE] 13:19 +a [RZE] 13:20 6ś [RZE] 14:40 D [RZE] 16:30 +ga [RZE] 16:35 Dg [RZE] 17:10 6śg [RZE] 18:05 +ga [RZE] 18:05 Dg [RZE] 18:40 6śn [RZE] 20:20 Dm [RZE] | |
219 | Rzeszów D.A. | 06:19 DpRC [RZE] 07:17 SpBG [RZE] 13:44 SpBG [RZE] 14:24 DpRC [RZE] 14:49 SpBG [RZE] 20:34 DmpRC [RZE] | |
232 | Rzeszów D.A. | 04:55 DpNS [RZE] 06:40 D [RZE] 08:10 DpNS [RZE] 13:25 DpNS [RZE] 15:30 Dg [RZE] 17:25 DgpNS [RZE] | |
218 | Wola Zgłobieńska, pętla | 06:26 6ś [RZE] 06:31 +apNS [RZE] 06:34 D [RZE] 06:55 S [RZE] 07:50 6ś [RZE] 07:51 +a [RZE] 08:26 D [RZE] 10:26 6ś [RZE] 10:41 D [RZE] 12:55 6ś [RZE] 12:55 +a [RZE] 14:16 D [RZE] 16:05 +a [RZE] 16:09 D [RZE] 16:41 6ś [RZE] 17:39 +ga [RZE] 17:41 Dg [RZE] 18:14 6śg [RZE] 19:51 Dg [RZE] 21:25 +ga [RZE] 21:25 6śn [RZE] 22:00 Dm [RZE] | |
219 | Wola Zgłobieńska, pętla | 13:17 SpBG [RZE] 14:01 DpRC [RZE] 14:22 SpBG [RZE] 15:57 DpRC [RZE] 23:08 DmpNSpRC [RZE] | |
232 | Wola Zgłobieńska, pętla | 06:06 DpNS [RZE] 07:41 D [RZE] 12:26 D [RZE] 14:58 DpNS [RZE] 16:53 Dg [RZE] 19:13 DgpNS [RZE] |
Oznaczenia kursów
- +
- kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
- 6ś
- kursuje w soboty (nie kursuje w święta ustawowo wolne)
- a
- nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
- C
- kursuje w soboty, niedziele i święta
- D
- kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
- g
- nie kursuje w dniu 24.XII
- m
- nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
- n
- nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
- pBG
- kurs wykonywany przez Boguchwałę
- pNS
- kurs z wjazdem do przystanku Nosówka, pętla
- pRC
- kurs wykonywany przez Racławówkę
- _RZ
- kurs skomunikowany bezpośrednio do Rzeszowa
- S
- kursuje w dni nauki szkolnej