HYŻNE, MLECZARNIA
Linia | Kierunek | Przez | Godziny odjazdu |
---|---|---|---|
240 | Grzegorzówka, Kanada | 06:09 D [RZE] 07:11 S [RZE] 08:31 D [RZE] 14:07 D [RZE] 15:12 D [RZE] 16:15 D [RZE] 18:02 Dg [RZE] 19:09 Dg [RZE] | |
240 | Rzeszów D.A. | 04:45 D [RZE] 05:35 D [RZE] 06:40 D [RZE] 07:45 S [RZE] 09:01 D [RZE] 14:40 D [RZE] 17:25 Dg [RZE] 18:30 Dg [RZE] | |
241 | Rzeszów D.A. | 05:07 D [RZE] 05:49 6śpG [RZE] 05:49 +apG [RZE] 06:23 DpNK [RZE] 08:27 6ś [RZE] 08:28 +a [RZE] 08:31 D [RZE] 11:39 DpG [RZE] 13:33 +a [RZE] 13:33 6ś [RZE] 13:37 D [RZE] 15:31 Dg [RZE] 20:52 Dm [RZE] | |
241 | Szklary | 07:45 6ś [RZE] 07:45 +a [RZE] 07:55 D [RZE] 10:36 D [RZE] 12:45 DpG [RZE] 12:49 +a [RZE] 12:49 6ś [RZE] 14:56 DpNK [RZE] 16:25 +apG [RZE] 16:25 6śgpG [RZE] 17:03 D [RZE] 20:11 Dg [RZE] 23:01 Dm [RZE] |
Oznaczenia kursów
- +
- kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
- 6ś
- kursuje w soboty (nie kursuje w święta ustawowo wolne)
- a
- nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
- D
- kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
- g
- nie kursuje w dniu 24.XII
- m
- nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
- pG
- kurs wykonywany z wjazdem do przystanku Grzegorzówka, Kanada
- pNK
- kurs z wjazdem do przystanku Nieborów, Kościół
- S
- kursuje w dni nauki szkolnej